Kariéra v IG

Kariéra

U všech volných pozic:

Životopisy posílejte na prace (@) integraf.cz

Nenašli jste volnou pozici vhodnou pro Vás?

Pokud máte zájem pracovat u nás, zašlete nám strukturovaný životopis, případně s motivačním dopisem, a vyplněné prohlášení uchazeče o zaměstnání, kde udělujete dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů (můžete odtud zkopírovat a přiložit k emailu):

Prohlašuji, že doručením životopisu společnosti Integraf, s. r. o., se sídlem Myslbekova 273, Náchod, souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala mnou poskytnutá osobní data a údaje pro účely výběrového řízení při obsazování pozice …………………………(doplňte, na jakou pozici se hlásíte), a to výlučně v souladu s příslušnými ustanoveními zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 65/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále souhlasím s tím, aby tyto údaje výše uvedená společnost uchovávala nejdéle po dobu 1 roku a využila je pouze v rozsahu pro personální účely nebo zasílání vhodných nabídek zaměstnání.

Datum a místo: …………….

Podpis: ……………………..

Vše posílejte na adresu: prace (@) integraf.cz.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány dle interní firemní směrnice v souladu s Nařízením EU 2016/679.

Děkujeme za Váš zájem pracovat v naší společnosti.

Studenti

Spolupracujeme se středními školami nejen při hledání nových zaměstnanců. Studentům nabízíme různé druhy spolupráce. Během studia je seznamujeme s oborem polygrafie (především obor tiskař). Velkou výhodou pro studenty je v tomto případě okamžité ověření jejich teoretických znalostí v praxi. Na studentech oceňujeme jejich neotřelé nápady, zápal pro nejnovější technologie a postupy. Jsou pro nás velkým přínosem, a jsme nakloněni jejich nápadům a doporučení, které nás společně posunují dál.

Navázat spolupráci s námi můžete v těchto oblastech:

  • Odborná praxe – pro studenty nabízíme získání prvních pracovních zkušeností v reálném provozu formou odborné praxe.
  • Brigádav případě zájmu je možné se domluvit na výpomoc ve výrobě formou brigády.
  • Exkurzeškolám umožňujeme organizované exkurze, při kterých ukážeme a představíme celý proces výroby.

V případě zájmu o některou z výše uvedených oblastí nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu prace (@) integraf.cz. Rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.