Kariéra v IG

Kariéra

Volné pozice

POMOCNÍK TISKAŘE
Náplň práce pomocníka tiskaře: pomocné práce u tiskového stroje, čištění stroje, doplňování materiálu a manipulace s ním, atd.
Nabízíme zázemí moderní a stabilní české firmy, finanční ohodnocení se odvíjí dle zkušeností a zvládnutí zaškolení
(nástup 100 Kč/hod, po zaučení 110 Kč/hod, výhledově až 120 Kč/hod)
Nástup dle dohody (na dobu určitou, s možností prodloužení).
Třísměnný provoz, PO – PÁ

POMOCNÍK/ASISTENT TISKAŘE XL-106
Náplň práce asistenta tiskaře: pomocné práce u nového tiskového stroje XL-106, čištění stroje, doplňování materiálu a manipulace s ním, atd.
Technicky zdatní uchazeči s praxí jsou ve výhodě.
Nabízíme zázemí moderní a stabilní české firmy, finanční ohodnocení se odvíjí dle zkušeností a zvládnutí zaškolení
(nástup 120 Kč/hod, po zaučení až 130 Kč/hod)
Nástup od 1. 3. 2021 (na dobu určitou, s možností prodloužení).
Třísměnný provoz, PO – PÁ

KALKULANT/TECHNOLOG
Náplň práce: zpracování cenových nabídek a kalkulací na základě poptávek zákazníka, zpracování jednoduchých technologií, aktivní sledování úspěšnosti kalkulací překlopených do zakázek, atd.

Požadujeme ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, znalost práce na PC (MS Office, základy grafických programů), výrazné technické myšlení, výhodou polygrafické vzdělání nebo praxe v polygrafii.

Nabízíme pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny/týdně), mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností (nástup 21 000 Kč, po zaučení až 25 000 Kč). Nástup dle dohody (na dobu určitou, s možností prodloužení).
Jednosměnný provoz (pružná pracovní doba, 37,5 hod/týdně), PO – PÁ

U všech volných pozic:

Životopisy posílejte na prace (@) integraf.cz

Nenašli jste volnou pozici vhodnou pro Vás?

Pokud máte zájem pracovat u nás, zašlete nám strukturovaný životopis, případně s motivačním dopisem, a vyplněné prohlášení uchazeče o zaměstnání, kde udělujete dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů (můžete odtud zkopírovat a přiložit k emailu):

Prohlašuji, že doručením životopisu společnosti Integraf, s. r. o., se sídlem Myslbekova 273, Náchod, souhlasím s tím, aby tato společnost zpracovávala mnou poskytnutá osobní data a údaje pro účely výběrového řízení při obsazování pozice …………………………(doplňte, na jakou pozici se hlásíte), a to výlučně v souladu s příslušnými ustanoveními zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 65/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Dále souhlasím s tím, aby tyto údaje výše uvedená společnost uchovávala nejdéle po dobu 1 roku a využila je pouze v rozsahu pro personální účely nebo zasílání vhodných nabídek zaměstnání.

Datum a místo: …………….

Podpis: ……………………..

Vše posílejte na adresu: prace (@) integraf.cz.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovány dle interní firemní směrnice v souladu s Nařízením EU 2016/679.

Děkujeme za Váš zájem pracovat v naší společnosti.

Studenti

Spolupracujeme se středními školami nejen při hledání nových zaměstnanců. Studentům nabízíme různé druhy spolupráce. Během studia je seznamujeme s oborem polygrafie (především obor tiskař). Velkou výhodou pro studenty je v tomto případě okamžité ověření jejich teoretických znalostí v praxi. Na studentech oceňujeme jejich neotřelé nápady, zápal pro nejnovější technologie a postupy. Jsou pro nás velkým přínosem, a jsme nakloněni jejich nápadům a doporučení, které nás společně posunují dál.

Navázat spolupráci s námi můžete v těchto oblastech:

  • Odborná praxe – pro studenty nabízíme získání prvních pracovních zkušeností v reálném provozu formou odborné praxe.
  • Brigádav případě zájmu je možné se domluvit na výpomoc ve výrobě formou brigády.
  • Exkurzeškolám umožňujeme organizované exkurze, při kterých ukážeme a představíme celý proces výroby.

V případě zájmu o některou z výše uvedených oblastí nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu prace (@) integraf.cz. Rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech.