aktuality

Fúze firem Integraf, s. r. o. a Systemprint Drescher, spol. s r. o.

08.01.2020

Datem zániku společnosti Systemprint Drescher, spol. s r.o. a jejím sloučením s nástupnickou společností Integraf, s.r.o., kdy dojde k zápisu fúze do obchodního rejstříku, je 1. 1. 2020.

Nástupnická společnost Integraf, s.r.o. bude pokračovat ve shodném předmětu podnikání – polygrafická výroba - bez rozdílu, ve shodném rozsahu, na shodných výrobních zařízeních a ve shodné provozovně, kde tuto činnost podnikala společnost zanikající, tj. Systemprint Drescher, spol. s r.o. a další vzájemná spolupráce bude tedy pokračovat bez jakýchkoli změn.

Více zde

Více »


17.09.2018

obrázek

Sledujte naše stránky na Facebooku, kde zveřejňujeme novinky a aktuální akce.

Více »


Více novinek »

Systemprint Drescher

DTP a Pre-press
DTP a Pre-press
DTP a Pre-press
Directmarketing
Directmarketing
Directmarketing
Integraf Solution Services
Integraf Solution Services
Integraf Solution Services
Tisk
Tisk
Tisk
Povrchové zpracování
Povrchové zpracování
Povrchové zpracování
Knihařské zpracování
Knihařské zpracování
Knihařské zpracování
HEIDELBERG LE-UV
HEIDELBERG LE-UV
HEIDELBERG LE-UV
Packaging
Packaging
Packaging
Ochranné prvky
Ochranné prvky
Ochranné prvky
Databáze a zpracování dat
Databáze a zpracování dat
Databáze a zpracování dat

Digitální tisk, personalizace a mailing

Digitální tisk a personalizace

Ve velmi krátkých termínech můžeme vytisknout brožuru, knihu, skripta apod. Maximální formát tisku je A3+ s možností oboustranného tisku na jeden průjezd strojem. K tisku používáme soubory typu Word, Excel nebo pdf s následným knihařským zpracováním (vazba V1, V2, kroužková vazba).

Personalizací označujeme tisk proměnných údajů (většinou čtených z dodané databáze) na již předem připravený tiskopis. Na základě těchto dodaných dat můžeme zpracovat například i proměnné čárové kódy, vytisknout proměnnou grafiku nebo vytvořit oslovení v 5.pádu (díky tomu může být každý z odeslaných dopisů originálem).

Další specifikace >>

 

Mailing

Personalizaci a mailing představuje tisk, obálkování a rozesíláni pravidelných nebo jednorázových souborů dopisů na adresy podle zadání našeho klienta. Jde  zejména  o výpisy z účtu (billing), faktury, upomínky, informace nebo reklamní materiál.

Datový přenos, grafické zpracování, přesné načasování distribuce, různé přílože nebo svazkování dle PSČ nebo jiných třídících znaků, to vše je součástí personalizačních a mailingových služeb naší společnosti.

 

Kompletace a obálkování
Obálkování a kompletaci provádíme na vlastních strojích nebo podle charakteru zakázky ručně a ve velmi krátkých termínech. Balíme do obálek nebo různých druhů fólií.

Rozesílání
Díky mimořádně zvýhodněným poplatkům za distribuci nabízíme podstatně lepší podmínky rozesílání, než má běžný zákazník pošty, což znamená velkou finanční úsporu.


 

 

  

Stroje

XEROX X650CF

Tento špičkový digitální „kontinuál” využíváme v produkci personalizovaných formulářů a inteligentních tiskovin, transakčních projektů a direct mailu.

 • rotační/kontinuální produkční tisk (1/1)
 • maximální šíře: role 495 mm
 • minimální šíře: role 203 mm
 • potisknutelný materiál: 60–200 g/m2
 • rychlost: 90 m/min


 

 

OBÁLKOVACKA PITNEY BOWES FPS

Naše řešení pro opravdu vysokoobjemové direct mailové zakázky s možností až šesti příloží a napojením na expedici.

 • kompletní zpracování pošty v jednom systému
 • rychlost: 12 000 kompletů/hod.
 • přílohové stanice: až 6
 • 4 stanice s čidly
 • párování adresných dokumentů – obálka plus vklad
 • 100% kontrola párování
 • sofistikovaný auditní systém
 • formát obálek C6–C4

 


Digitální tisk

 

Digitální černobílý tisk


Tiskneme v barevnosti 1/0 a 1/1 (simplex nebo duplex) na volné listy do A3+, gramáže 60-200g, dále ve formátu 1/0 na endlos a konečné role do formátu 457x355 mm v gramáži 64-157g.

Používáme tiskové stroje firmy OCÉ a tiskové stroje firmy Kyocera.
 

Digitální barevný tisk


Ideální pro barevné malonákladové brožury, letáky, plakáty či katalogy. Tiskneme barevně volné listy nebo obálky do velikosti A3, na běžné i vysoce strukturované materiály, gramáže 46g až 210g/m2. Naše technologie umožňuje barevnou personalizaci textu, číslic, čárových kódů nebo kterýchkoliv částí grafiky a umožňuje bezproblémový dotisk v laserových tiskárnách.

Barevná personalizace


Možnost barevných výpisů je výtečnou přidanou hodnotou pro transakční tiskoviny. Barevné zvýraznění části nebo celého textu či grafiky zajišťuje podstatně lepší vnímání adresátem. Při současné segmentaci adresátů barevným nebo věcným odlišením sdělení je výsledný efekt řádově vyšší než u běžné ofsetové produkce. Tisk může být jednostranný i oboustranný. Počty výtisků mohou začínat již od několika kusů.

 

Customizace


Divné slovo, výtečný direct marketingový nástroj: Je to více než jen personalizace dokumentů, při které se mění zpravidla jen jména a adresy. Při customizaci se obměňuje podle druhu adresáta celý obsah stránek, tj. texty, grafy, obrázky, symboly apod. Je to cílenější a tvořivější komunikace se zákazníkem přinášející vyšší odezvu a tím vyšší efektivitu nákladů na marketing. Umožňuje ji naše digitální barevná technologie a zkušenost v polygrafii.

Správa dat a tisk


Data přijímáme v jakékoliv podobě a v nejrůznějších formátech. Tisk můžeme provádět jak z námi vytvořených dat, tak z dodaných souborů.

K tisku používáme stroje společnosti OCÉ s vysokou rychlostí a špičkovou kvalitou výstupů.

Personalizujeme volné listy, endlos i role, a to nejenom text, ale také číslice, čárové kódy, alfanumerické znaky nebo obrázky. Mimo standardní ofsetové nebo samopropisovací papíry můžeme potisknout jiné grafické papíry podle vzorníku.

Programování


Naši programátoři připravují data k tisku v modulárním softwaru společnosti GMC. Vysoký důraz klademe na ochranu dat, která je dána jednak dvoustrannou smlouvou a jednak dodržováním zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Software  PRISMA je profesionální dokumentové workflow, které napomáhá maximální efektivitě vlastní výroby dokumentů a jeho přípravě.  Využitím automatizačních prvků se zkracují přípravné časy, které šetří náklady na výrobu, a zároveň tuto výrobu maximalizuje a zvyšuje její výstupní kvalitu.

PDF výstup


Vše, co zákazníkovi vytiskneme, můžeme současně dodat ve formátu PDF (často vyžadováno pro call centra, archivaci apod.).

Dokumenty PDF se čtou ve speciálním prohlížeči (Adobe Acrobat Reader), ale jsou univerzální a lze je tak prohlížet na různých platformách – počítač, PDA, kapesní počítače, a na různých operačních systémech – MS Windows, Linux.

PDF dokumenty se našim klientům hodí zejména pro následný tisk.

Čárové kódy


Čárové kódy se používá při sledování toku výroby, příjmu, výdeji a inventuře zboží ve skladu, při expedici zboží, evidenci majetku a dokumentů, docházkových systémech, kontrole vstupu osob a prodeji zboží. Používájí se také při reklamních akcích, automatickém třídění, sběru dat pro marketing a mnoha dalších činnostech nezbytných pro chod firem. Generujeme a tiskneme všechny typy čárových kódů:

 

Code 39 a Code 39 Mod 43, U.P.C. A, UPC E0 a UPC E1, EAN 13 a EAN 8, Code 93, Interleaved 2/5 a Interleaved 2/5 Mod 10, Code 128, Codabar, MSI.

 
 

Nahoru

 

© Integraf 2020 | vyrobilo SM Works